LdFYsg0s43
Показати усе

Засоби захисту

Засоби захисту від RedHotDot це ідеальне рішення для професійного зварювання. 

Це обладнання, що захищає користувача від можливої шкоди для його здоров'я під час виконання робіт підвищеної небезпеки.

Засоби захисту від RedHotDot налічують у своєму арсеналі: захисні маски, захисні штори та покривала з самозгасаючих матеріалів. Вони здатні захистити від світлового та ультрафіолетового випромінювання зварювальної дуги, шкідливих випаровувань димів та газів, бризів розплавленого металу. Усі матеріали з яких виготовленні захисні засоби RedHotDot відповідають європейському стандарту EN1598.

Захисні маски RedHotDot виготовляються зі стійкого до впливу ультрафіолету поліпропілену високого тиску, оснащені якісними кріпленнями та захисним склом, а м'які поролонові підкладки пом'якшують тертя для голови зварника. Також електронні маски оснащенні електроживленням від сонячних батарей та автоматичним затемненням і регулюванням захисту, що досягається внаслідок датчиків чутливих до світла.


Виберіть підкатегорію

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

RedHotDot

MIG - MASK маска зварника з авто...

€18.00

Маска з регулюванням захисту і автоматичним затемненням..

RedHotDot

TECHNO LCD 9-13 маска зварника еле...

€53.00

TECHNO LCD 9-13 Маска зварника електронна рідкокристалічним екраном, автоматичної Регулеровка від 9-13 DIN. Відповідає всім європейським стандартам і ідеально підходить для великих обсягів робіт..

RedHotDot

Автоматична маска зварника...

€26.00

MIG - MASK LCD 9/13 маска зварника автоматична. Підходить до всіх видів апаратів MMA, MIG/MAG 25-400A, TIG..

RedHotDot

Штора захисна на рамі 060227

€165.00

Захисна штора RedHotDot дозволяє захистити робоче місце зварювальника від інтенсивного світлового та ультрафіолетового випромінювання зварювальної дуги, бризгів розплавленого електродного металу та газів.Завдяки самозгасаючому матеріалу убезпечує про..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)