LdFYsg0s43
Показати усе

Споттеры от RedHotDot – ваши верные помощники в кузовном ремонте

Споттеры от RedHotDot – ваши верные помощники в кузовном ремонте

Вм'ятини на кузові автомобіля - звичайна справа. З цим погодиться будь-який співробітник СТО, навіть не має відношення до процесу їх вирівнювання. Щоб утворилася деформація кузова абсолютно не обов'язково траплятися автомобільній аварії. Дрібний камінь, що вилетів з-під колеса, цілком може пошкодити кузов проїжджаючого повз транспортного засобу. Говорити про природу походження таких дефектів можна довго. Але набагато важливіше, як їх усувати? Відповіддю на це питання є споттер.

Споттери від RedHotDot - ваші вірні помічники в кузовному ремонті

Споттер - це невелике за своїми розмірами обладнання, за допомогою якого не важко усунути навіть дуже серйозну вм'ятину на кузові автомобіля. На сьогоднішній день воно настільки популярно, що випускається різними підприємствами. А оскільки лідером в даному напрямку є виробник RedHotDot, саме його моделі ми вам і пропонуємо.

Говорити про переваги споттерів RedHotDot можна довго. Устаткування легке, що дозволяє переносити його з місця на місце без проблем. Тримати робочу частину споттера в руці дуже зручно завдяки її продуманій ергономіці. А в експлуатації вони вкрай прості. Навіть не маючи жодного досвіду роботи з споттер, не важко буде дуже швидко розібратися в тому, як саме з їх допомогою усувати вм'ятини.

А ще, що теж важливо, компанія RedHotDot пропонує не одну, а кілька моделей. Загальна кількість варіантів налічує близько 10. Уважно вивчивши відмінності, а також попит на споттери на українському ринку, нами було прийнято рішення представити вашій увазі споттери чотирьох моделей, серед яких неодмінно знайде той, що буде відповідати вашим вимогам:

 

   HAMMER ALU TU-95

   HAMMER TT;

   HAMMER IT;

   HAMMER T-26;

   HAMMER T-28.

   HAMMER T-34/38

 

І зараз ми коротко розповімо про те, чим характеризується кожна з цих пропозицій.

Споттери RedHotDot - детально про новинки нашого магазину

Але перш ніж ми почнемо говорити про характеристики, слід зазначити наступне. Усі споттери є професійними, що дозволяє кожну модель розглядати в якості обладнання для бізнесу, вкладення в який окупляться однозначно.

У нашому магазині - виключно оригінальна техніка, яку ми закуповуємо безпосередньо у офіційних дилерів. Цей фактор дозволяє нашим покупцям не сумніватися в якості товару і отримувати право на гарантійне обслуговування протягом того періоду часу, який встановлено виробником.

І що стосується доставки. Ми забезпечимо доставку будь-якого споттера RedHotDot з нашого каталогу в будь-який населений пункт України. При оформленні замовлення ви можете вказати адресу своєї майстерні, і кур'єр позбавить вас від необхідності самостійно забирати обладнання зі складу перевізника.


RedHotDot HAMMER ALU TU-95  споттер для роботи з алюмінієм

Зручністю даного споттера є те, що маса відразу в робочому пістолеті, де так само з допомогою притиснення подається імпульс (без кнопки), спрацьовує автоматично. Мікропроцесорне управління дозволить швидко і надійно приварити гвинти М4 для подальшого витягування пуллером.


RedHotDot HAMMER IT – споттер з автоматичним налаштуванням.

В цілому ця модель практично не відрізняється від TT за винятком деяких особливостей. Робочих режимів у неї на один більше, а маса може досягати 16 кг. Призначений не тільки для кузовних, але також і зварювальних робіт.

Основна його відмінність від моделі TT полягає в тому, що параметри зварювання можуть задаватися не тільки вручну, але і автоматично, для чого на панелі управління реалізовані відповідні кнопки. У користуванні ця модель проста, функціональна і практична.

Максимально допустимий зварювальний струм - 3200 А, а потужність - 3 кВт.

 

RedHotDot HAMMER T-26 и T-28  – споттери для ремонту кузова без розбору авто

Ці дві моделі споттерів не мають відмінностей за винятком різного вольтажу. Модель Т-26 працює в одній фазі 220-230В, а Т-28 - в трьох фазах 380-400В. В іншому вони повністю ідентичні і підходять для виконання найскладніших ремонтних робіт без необхідності здійснювати розбір кузова автомобіля.

До числа основних характеристик слід віднести 11 рівнів потужності, 7 видів обладнання, захист від перевантажень. Щоб почати працювати будь-яким з цих споттерів досить піднести інструмент близько до робочої поверхні - розряд струму виникне автоматично.


RedHotDot HAMMER TT – споттер з поворотним регулятором

Устаткування вагою до 14 кг робить можливим виконання кузовних робіт будь-якого рівня складності в промислових умовах. У нього є п'ять робочих режимів, захист від перевантажень і оптимальне співвідношення ККД з об'ємом споживаної електроенергії. Але головне його достоїнство - це вибір інструменту за допомогою поворотного регулятора.

Будучи розташованим на приладовій панелі, регулятор дозволяє легким рухом руки не тільки вказати, який конкретно інструмент повинен бути задіяний, а й задати необхідну потужність.

Максимально допустимий зварювальний струм - 2600 А, а потужність - 2.3 кВт.

 

RedHotDot HAMMER T-34 и T-38 – споттери для ремонту кузова з двома пістолетами

Так само, як і у моделей вище використовується 11 рівнів налаштувань і 7 прогамм під різні види робіт. Наявність двох пістолетів дозволяє одночасно нагрівати і працювати зі зворотним молотком, що дуже впливає на швидкість роботи.

Якщо у вас є які-небудь запитання - на них завжди зможуть дати відповіді наші консультанти, які чудово розуміються в обладнанні.

 

Споттери RedHotDot – правильний вибір для зварювальних і ремонтних робіт.